30k+
zamestnancov v členských firmách
100+
členských spoločností
22
rokov od založenia asociácie

Spoločnosť JANUS SK, spol. s r.o., ktorá začala aktívne pôsobiť na slovenskom IT trhu od 1. 4. 2012 bola založená v úzkej spolupráci s českým distribútorom značky Kyocera spoločnosťou JANUS, spol. s r. o., ktorá pôsobí na českom trhu už viac ako 20 rokov a je zároveň aj výrobcom tlačového riešenia MyQ. Janus je jediným oficiálnym autorizovaným dovozcom a distribútorom celej výrobnej rady laserových tlačiarní, digitálnych kopírovacích strojov, multifunkčných a veľkoformátových zariadení značky KYOCERA pre Slovenskú republiku.

Viac o Janus
Riešenia a služby
  • Distribúcia HW
  • Obchodno-logistická prevádzka
  • Projektové riadenie
  • Servisno-technická podpora

JUMP soft, a.s. vznikla v roku 2011 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Spoločnosti sa za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom s viac ako 70 zamestnancami a spolupracovníkmi. Zameriava sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. Spoločnosť sa snaží profilovať ako firma s priateľskou a otvorenou kultúrou a je budovaná na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti.

Viac o Jumpsoft
Riešenia a služby
  • Softvérový dom, vývoj softvérov na mieru
  • Databázové, transakčné a business intelligence riešenia

Staňte sa
členom ITAS

Spolu sme silnejší. Vďaka členstvu v našej asociácii budete mať možnosť vytvárať lepšie IT prostredie na Slovensku a váš hlas bude počuť.

Výhody
členstva ITAS

Pomôžte nám zlepšovať slovenské IT a pridajte sa k viac ako stovke domácich i nadnárodných subjektov.

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.