Novinky 16.3.2018

Prevzali sme záštitu nad súťažou Junior Internet AMAVET 2018

Sme veľmi radi, že IT Asociácia Slovenska podporí ďalší ročník súťažnej konferencie Junior Internet AMAVET 2018, ktorá ponúka odrazový mostík pre začínajúcich webových programátorov, grafikov a dizajnérov, programátorov mobilných aplikácií či blogerov. Na podujatí mladí nadšenci predstavujú svoje projekty a ďalšie vízie skúseným odborníkom v úlohách porotcov a prednášateľov.

Ak sa zaujímate o internetové technológie, kreatívnu tvorbu internetových stránok, aplikácií, dizajn a grafiku, blogovanie či inovácie v IT vzdelávaní, nenechajte si ujsť vyvrcholenie celoslovenskej konferencie, na ktorej žiaci slovenských škôl odprezentujú výsledky svojej tvorby. Finále Junior Internet AMAVET 2018 sa uskutoční 23. a 24. marca 2018 na pôde Fakulty informatiky a informačných technológií STU (Ilkovičova 2, Bratislava), špeciálne pozvanie patrí školám, pre ktoré organizátori pripravili program šitý na mieru. Bezplatná registrácia pre školy je dostupná na webe http://bit.ly/skoly_na_ji_2018.

Osobnú záštitu nad finálovou časťou Junior Internet prevzal prezident IT Asociácie Slovenska Emil Fitoš.

Program finálovej časti Junior Internet – piatok 23. 3. 2018:

09:30 – 11:00 diskusia s predchádzajúcimi víťazmi súťaže
11:00 – 12:30 otvorenie konferencie a prezentácie súťažiacich
13:30 – 18:30 prezentácie súťažiacich
09:00-14:00 interaktívne stánky a prezentácie (Microsoft Slovakia, STEP IT Academy, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Aj Ty v IT, projekty študentov FIIT)

Podujatie pokračuje v sobotu 24. 3. 2018, podrobný program nájdete na webe http://bit.ly/program_JI18. Viac informácií o podujatí http://www.juniorinternet.sk/web/

Tešíme sa na vás.

Komentovať

Ďalšie Aktuality

Trend: Na cudzineckej polícií ide o nervy, ale Slovensko je pre Ukrajincov ako Nemecko pre Slovákov

Čítaj viac

Začala sa ďalšia letná škola pre ukrajinských študentov IT

Čítaj viac

Mário Lelovský pre Trend: Keby sa vrátila polovica emigrantov, Slovensko by bolo tigrom strednej Európy

Čítaj viac

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.