Novinky Tlačové správy a stanoviská 10.8.2021

Novým členom ITAS sa stala spoločnosť VNET

VNET už takmer 20 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia.

Sme veľmi radi, že v radoch našich členov môžeme privítať spoločnosť VNET, popredného a stabilného poskytovateľa spoľahlivých IKT riešení.

VNET ponúka garantované internetové pripojenia, cloudové služby, serverless computing či riešenia v oblasti kybernetickej bezbečnosti. Zaoberá sa aj dátovou a systémovou integráciou, umelou inteligenciou, hlasovými riešeniami VoIP a aj službami na doma.

Disponuje vlastnou optickou sieťou a poskytuje špičkový technologický priestor pre klientské zariadenia v 3 dátových centrách. Silnou stránkou VNETu je individuálny proaktívny prístup, technická podpora 24/365 a silný tím ľudí nadšených pre informačné technológie.

„Ľudská spoločnosť je dnes testovaná ako nikdy v dejinách a v oblasti technológií čelíme bezprecedentnej zmene paradigmy. Ochrana súkromia, bezpečnosť dát, komunikácia, nutnosť neustálej dostupnosti a reaktivity šliape na päty všetkým. Tieto výzvy treba do hĺbky pochopiť a zároveň sa im postaviť špickovými technológiami a expertízou, čo sú oblasti kde je VNET naozaj doma. Pokročilý machine learning, viacvrstvová ochrana, bezpečný cloud, serverless computing či neustála edukácia. Doba volá po inováciách, pre našich klientov už ležia na stole, či lepšie povedané, v oblakoch,“ uviedol CTO VNET Vojtech Németh.

Viac informácií o  VNET nájdete v sekcii Členovia alebo na webe VNET.

Komentovať

Ďalšie Aktuality

Prezidentom IT Asociácie Slovenska ostáva Emil Fitoš, chce sa zamerať na posilňovanie digitálnej ekonomiky

Čítaj viac

VIDEO Správy RTVS: Zamestnávatelia kritizujú štátnu aplikáciu

Čítaj viac

Aplikácia na QR kódy mohla byť k dispozícii už pred polrokom. Napriek platným vyhláškam ÚVZ však nie je dodnes poriadne nasadená

Čítaj viac

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.