Odborné články 14.1.2019

Blog prezidenta ITAS: Nechceme, aby sa kvôli servisným zmluvám zosypalo štátne IT

„Skutočnosť, že na Slovensku množstvo štátnych IT systémov bude čoskoro fungovať bez servisných zmlúv má pôvod v minulosti. Mali by sme s tým niečo robiť, ináč nám hrozí ich postupný kolaps,“

píše vo svojom aktuálnom blogu prezident IT Asociácie Slovenska Emil Fitoš. Celý text si môžete prečítať na stránke https://blog.etrend.sk/emil-fitos/nechceme-aby-sa-kvoli-servisnym-zmluvam-zosypalo-statne-it.html.

Komentovať

Ďalšie Aktuality

Otvorený list európskych IT asociácií: Potrebujeme skutočné zjednodušenie európskeho digitálneho prostredia

Čítaj viac

Zamestnávatelia vyzývajú vládu na urýchlené zavedenie skutočných prorastových opatrení

Čítaj viac

eFaktúra prináša nové povinnosti (konferencia 26. mája v Bratislave)

Čítaj viac

Táto stránka používa cookies

Súbory cookie používame na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránok, na poskytovanie funkcií sociálnych médií a na vylepšenie a prispôsobenie obsahu a reklám. Viac o cookies

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.