Novinky Tlačové správy a stanoviská 10.11.2020

Advokátska kancelária Schin & Majdúch sa stala novým asociovaným členom ITAS

V radoch IT Asociácie Slovenska vítame nového asociovaného člena, advokátsku kanceláriu Schin & Majdúch.

Schin & Majdúch je etablovaná advokátska kancelária s dlhoročnými skúsenosťami v právnom poradenstve v oblastiach software, duševného vlastníctva, e-commerce či startupov.

Zastupuje širokú paletu IKT spoločností – od startupov a akceleračných programov, cez malé a stredné podniky (vývojárske spoločnosti, software domy, telekomunikačné firmy) až po korporácie z rebríčka Fortune 500. 

Technológie sú  hlavným pilierom pôsobenia spoločnosti, klientom pomáha so zmluvami o vývoji a licencovaní softvéru, zmluvami o poskytovaní služieb elektronickej komunikácie, právnymi riešeniami databáz vr. blockchainových riešení, zmluvami s programátormi – riešením technologických sporov, či doménovými otázkami

Schin & Majdúch je hlavným partnerom organizácie FIRST LEGO LEAGUE, ktorá podporuje záujem o odbory STEM u detí vo veku 4-16 rokov.

Z pozície mentora  podporuje začínajúcich podnikateľov v oceňovanom akceleračnom programe PERRY TALENTS, ktorý je zameraný na technologické startupy a prostredníctvom vlastného interného programu pomáha  mladým projektom zvládnuť prvú vlnu právnych výziev na ceste za ich úspechom.

Schin & Majdúch je nositeľom ocenenia Právnická firma roka 2020 pre IT & Telekomunikácie (veľmi odporúčaná kancelária) a Duševné vlastníctvo (odporúčaná kancelária).

Viac informácií nájdete na stránke www.smlegal.sk alebo v sekcii Členovia na webe ITAS.

Komentovať

Ďalšie Aktuality

(VIDEO) Aplikácia má pomôcť otvárať ekonomiku

Čítaj viac

Stanovisko k názoru Útvaru hodnoty za peniaze k investíciám do rýchleho internetového pripojenia

Čítaj viac

Ukážeme vám najrýchlejšiu cestu k modernému podnikovému cloudu

Čítaj viac

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.