Úvod ITAS -> Správy -> Predvolebný politický stôl na tému Informatizácia
English (United Kingdom)Slovenčina (Slovenská republika)
IT Asociácia Slovenska

Cukrová 14
811 08 Bratislava

budinsky (at) itas.sk
+421 903 433 345

Attention: open in a new window. PDFPrintE-mail

Predvolebný politický stôl na tému Informatizácia

7. február 2012, 10:00, Hotel Gate One v Bratislave
ITAS už tradične pozýva zástupcov politických strán za „okrúhly“ stôl na pôde ITASu, aby pred očami členov IT Asociácie Slovenska a odbornej verejnosti diskutovali na témy ako Informatizácia po voľbách a ďalších aktuálnych problémoch (ACTA, korupcia a podnikateľské prostredie). Toto podujatie patrí medzi tradičné aktivity IT Asociácie Slovenska a uskutočnilo sa už v roku 2006, ako aj 2010. Uskutoční sa 7. februára o 10:00 v hoteli Gate One v Bratislave.

 

Pozvanie za stôl prijali:
- Peter Mach, KDH 
- Rolland Sill, Most-Híd 
- Alexander Barna, SAS 
- Ivan Štefanec, SDKU-DS
- Ján Počiatek, SMER
- Jozef Viskupič, Obyčajní ľudia

 

Na toto podujatie samozrejme pozývame aj vás, avšak z dôvodov kapacity priestorov poprosíme  o maximálne jednu osobu za spoločnosť.

Vašu účasť potvrďte prosím na mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do piatka, 3.2., 18:00.

Veríme, že sa môžeme tešiť na plodnú diskusiu a dúfame, že si nenecháte utiecť príležitosť položiť vlastné otázky. Podujatie bude moderovať Robert Žitňanský a Štefan Vadocz.

Niekoľko informácii z predvolebného stola v roku 2010: http://itas.sk/spravy/informatizacia-spolocnosti-z-predvolebneho-pohladu-politickych-stran a http://itas.sk/spravy/co-sa-stane-s-informatizaciou-po-volbach


Audiozáznam nájdete tu:Mediálnym partnerom podujatia je:
Logo_KURIER